Gradnja, grubi radovi

Izrada fasade

Laškovica


Trebam ponudu za fasaderske radove izrade fasade od 15 cm. Trebam ponudu za izradu vanjskog stepeništa za kuću u renovaciji tipa P + 1 + Ptk (priz + kat + potkrovlje). Zamjena krovišta i krova sada u projektu za 220 m2.
Izrada toplinske izolacije zidova stiroporom do 12 cm s fasadom od 300 m. Limarski radovi za predmetnu kuću (rine, vjetarlajsne, strehe i druge pripadajuće. a) Samo ozbiljne Izvođače koji već imaju neke reference -iskustvo, b) Sredstva osigurana od mene Investitora, c) Molim dolazak na teren i izradu Ponude s predvidivim rokom izvršenja usluga a neki traženi radovi i usluge mogu počite odmah do svibnja. Trebam ponudu za zamjenu krova i stavljanje fasade na kuću (oko 450 m2). Trebam ponudu za sanacija ravnog krova i izolaciju kuće (fasade) na četverokatnoj obiteljskoj kući, ravni krov (nije preko cijele kuće – cca 60 m2) propušta vodu i trebalo bi ga sanirati – postaviti kvalitetnu hidroizolaciju. Izrada fasade cca 300 m2, kamena / staklena vuna od 10 cm za sjevernu i istočnu stranu, a 6 cm prema južnoj strani (balkoni). Boja – vodootporna, bež. Molim preporuku za postavljanje hidroizolacije kao i izolacije kuće te troškovnik (uključiti i skelu). Trebam ponudu za postavljanje i skidanje lake prenosive skele do 3 m, skidanje stare žbuka sa dimnjaka od opeke i čišćenje reški cca 75 m2. Prijenos i odvoz šute na deponij cca 2,7 m3. Žbukanje dimnjaka od opeke cementnim mortom ojačano postavom mrežice cca 75 m2. Nanos akrilne žbuke zrna do 2 mm, cca 75 m2.
Dimnjaci se nalaze na ravnoj terasi peterokatnice s liftom, visine su cca 3 m. Trebam ponudu za fasaderske radove, izrada završnog sloja fasade. Potrebna nam je izrada stiropor fasade na obiteljskoj kući sa više stanova. Površina je cca 450 m2, 50% površine trebalo bi biti obrađeno sa stiroporom od 10 cm debljine a 50 % sa stiroporom 8 cm debljine. Boja fasade bi bila neka svjetla nijansa / prljavo bijela. Zanima nas rad sa nekim solidnim materijalom npr. Rofix ali i nekim sličnim materijalom npr. Baumit. Zainteresirane potencijalne izvođače molimo da nas kontaktiraju telefonom za više informacija o objektu ili skice fasada.