
Izrada fert ploče
Vera
Trebam fert ploču dimenzije 8,5 x 6 m, 4 nosiva stupa i grede u dužini 20 m. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fert ploče dimenzija 9 x 11 metara. U izračunu bih molio cijenu radova sa matrijalom. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fert ploče dimenzija 126 m2 na izgrađene zidove prizemnice. Materijal u režiji investitora - Phorotherm 60. Tražim majstora za betonažu nove terase i susjednog stropa koji su oštećeni u potresu. Dva su posla:
1) Arimirana betonska ploča - koristeći postojeće zidove potrebno je izraditi ravni betonski krov spremišta da služi kao terasa na prvom katu. Nije potrebna hidroizolacijska usluga samo rušenje i betonaža.
2) Izrada fert stropa cca 15 m2 nad postojećim stanom trenutno pokriven crijepom.
Rušenje predhodi betonaži, po dogovoru možemo odraditi uklanjanje starog kako bi gradnja počela što prije. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fert ploče, dimenzije kuće 8,5 m x 12,5 m. Radi se o prvom katu, prizemlje je ozidano i nalivena ploča. Tlocrtno 140 m2, treba dignuti zidove i izraditi fert ploču, stepenice za potkrovlje i potkrovlje ozidati i pokriti. Trebao bih u kući promijeniti raspored prostorija, na jednom dijelu treba promijeniti plafon jer je napravljen od trske i u tom dijelu treba betonirati pod jer je samo zemlja prekrivena daskama. Potrebno je napraviti nove instalacije za kuhinju i kupaonu, novu elektro instalaciju, uvesti centralno grijanje i onda završno uredit zidove, plafon i pod. Promijenio bih i sve prozore i vrata. Zainteresiranim izvođačima mogu poslat nacrt postojećeg stanja i nacrt kako bi to na kraju trebalo izgledati.