Izrada fert ploče
Žestilac
Krovopokrivačko - građevinski radovi u skladu s glavnim projektom, dizanje nadozida do 60 cm, vertikalni i horrizontalni serklaži, 5 m2 fert stropna ploča, nova pajantna krovna konstrukcija, ugradnja 2 krovna prozora i jednog u zabatu uz izradu nadvoja, pokrivanje krova metalnim pokrovom te oblaganje nadozida i zabata istim metalnim završnim slojem, oblaganje dimnjaka limom. Trebam ponudu za izradu polumontažne ploče od 25 gredica, dužine 5 m i ispune za 120 kvadrata. Tražim majstora za betonažu nove terase i susjednog stropa koji su oštećeni u potresu. Dva su posla:
1) Arimirana betonska ploča - koristeći postojeće zidove potrebno je izraditi ravni betonski krov spremišta da služi kao terasa na prvom katu. Nije potrebna hidroizolacijska usluga samo rušenje i betonaža.
2) Izrada fert stropa cca 15 m2 nad postojećim stanom trenutno pokriven crijepom.
Rušenje predhodi betonaži, po dogovoru možemo odraditi uklanjanje starog kako bi gradnja počela što prije. Trebam ponudu za izvođenje fert stropa površine 75 m2 sa horizontalnim serklažima i gredama, te zidanje nadozida i zabatnih zidova potkrovlja, blok opekom 20 cm, površine 55 m2. Sve se izvodi na prizemnom objektu. Lagani pristup do objekta. Potrebna je ponuda za izradu zidova na gornjoj deki, betonirane deke (s ulošcima i gredicama), izrade dvostrešnog krovišta sa crijepom. Trebam ponudu za polumontažnu ploču. Otprilike 150 kvadrata i cijenu ako je moguće. Trebam ponudu za dizanje kata kuće u roh bau, sadašnja visina bokova je 1 m, a sad se diže na 2 m. Novi krov s gredicama, pločom i izolacijom. Izvlačenje 40 m2 terase i nove unutarnje stepenice.