Izrada glazure
Donja Velešnja
Trebam ponudu za građevinske radove, izrada glazure (estrih) na vanjsku terasu, oko 50 m2. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebam ponudu za građevinske radove, izrada strojne glazure 32 m2. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja betonskog estriha - renovacija stana cca 8 m2, debljina 6 - 7 cm. Trebam izradu strojne glazure samo ruke cc 400 m2,
materijal osiguran i sve spremno. Trebam ponudu za izvođenje hidroizolacije i glazure otvorene terase na stambenoj kući, kao i odvod iste. Ispod terase nalazi se stambeni prostor. Površina terase na koju treba postaviti hidroizolaciju i glazuru je cca 35 m2. Molim ozbiljne građevinske ponude za izradu cementnog estriha cca 90 m2 na katu obiteljske kuće.