
Izrada glazure
Ninski Stanovi
Trebam ponudu za postavljanje glazure u padu prije postavljanja hidroizolacije za ravne krovove. Svakako prije bilo kakve ponude molim me kontaktirati. Trebam ponudu za građevinske radove postave estriha za 75 m2. Treba napraviti pripremu za glazuru na 50 m2 od čega je 40ak terasa i 10ak trijem sa stepenicama. Trebalo bi izbetonirati 2 - 3 stepenice i vidjeti od strane majstora da li treba još nešto da bi se mogla početi postavljati glazura. Ukoliko majstor zna postaviti i glazuru i keramiku tim bolje jer se onda ne moram sinkronizirati sa još dva majstora. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojne glazure za terasu cca 40 kvadrata. Trebam ponudu za strojno žbukanje za vikendicu, za oko 80 m2 glazure i oko 210 m2 zidovi. Trebam ponudu za:
1. strojnu glazure cca 90 m2 sa napomenom da 4 cm ide termo pa plus 5 cm glazura, ukupno 9 cm, na podu su elektro instalacije
2. Strojnu žbuku s cementnim špricom do pripreme za gletanje (zidovi i stropovi su od Ytonga) debljine od 1 - 2 cm. Radi se o visokom potkrovlju, otprilike između 400 - 450 m2.
Radovi bi trebali početi za 10 - 15 dana.