Izrada idejnog projekta
Duga Resa
Trebam ponudu za idejni projekt prema prostornom planu i ishođenje lokacijske dozvole (postoji neusklađenost prostornih planova pa je sporno što se može graditi, voljni smo i platiti istraživanje i pregovaranje sa uredom za graditeljstvo prije izrade samih projekata).
Uvjet za dobivanje posla je da se temeljem izrađene dokumentacije ishode uvjeti i lokacijska dozvola, pa molimo da to uzmete u obzir pri određivanju cijene.
U slučaju da budemo zadovoljni sa suradnjom, moguće je naknadno dogovoriti i suradnju na projektiranju za ishođenje građevinske dozvole na prethodnim i drugim lokacijama. Trebam projekt i rješenje uređenja, odnosno renovacije kupaonice površine 4 m2, sa rješenjem koje predviđa što bolju iskoristivost prostora. Micala bi se velika kada i stavila tuš sa staklenom stijenom. Zamjena kompletnih pločica ili adekvatno rješenje za poboljšanje postojeće estetike prostora. Trebao bih arhitekta za izradu projekta za nadogradnju i obnovu kuće: Nadograditi kat, napraviti / otvoriti nekoliko novih prozora, napravili / otvoriti nekoliko novih vrata. Promjeniti stolariju vanjsku i unutarnju. Postaviti vanjsku toplinsku izolaciju na kuću. Prije svega bih trebao arhitektu da se vidi što se sve može napraviti i na koji naćin. Trebam idejni projekt za izgradnju obiteljske kuće 130 m2, prizemlje + kat na parceli od 402 m2. Imam par gotovih nacrta koje bi trebalo samo trebalo prilagodit mjerama samog gradilišta. Ako imate i geodeta u ponudi, super. Trebam arhitekta za dvije kuće (jedna glavna a jedna pomoćna zgrada) do faze predati za građevinsku. Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole za kuću za odmor te ponude za izvođenje radova cca 40 m2. Samostojeću kuću prizemnicu sa stoljetnim hrastovima želimo preurediti u svrhu turizma. Potrebna nam je ideja tj. idejno rješenje šta se iz postojeće kvadrature može dobiti. Objekat je sagrađen 1948. god. Radili bi samo unutarnje preuređenje te nam nije potrebna građevinska.