Projekti i dokumentacija

Izrada idejnog projekta

Jaškovo


Tražim arhitekta (poželjno da bude i dizajner interijera ali nije uvjet) za obnovu stare kuće. Trebam arhitekta, kupili smo zemljište i trebamo projekt za gradnju kućice oko 50 m2 sa potkrovljem u kojem bi trebale biti 2 sobe. Trebam izradu projektne dokumentacije za građenje kuće cca 100 m2 prizemnice. Objekt bi se gradio na parceli širine 12 m, dužina preko 100 m. Susjedi bi dali suglasnost da se objekt može graditi cca 2m od međe. Željela bih da se objekt sastoji od jednog dvosobnog stana cca 60 m2 i jednog jednosobnog stana 40 m2.
Dvosobni stan bi trebao biti na južnoj strani objekta. Kako se parcela nalazi na brijegu blizu 70 m od mora, objekt bi trebao imati pogled na more prema zapadu. Parcela je smještena sjever-jug po dužini. Za dogovor i sve nejasnoće stojim vam na raspolaganju. Ponuda treba sadržavati izradu glavnog projekta, idejnog i izvedbenog projekta. Renovirao bih staru kamenu kuću za iznamljivanje turistima te tražim arhitekta koji mi može poslati ponudu za idejno rješenje i dodatno za sve potrebne nacrte po kojima će se raditi adaptacija / renoviranje.
Kuća je vrlo stara, u njoj se ne živi. Kako možete vidjeti prema slici kuća ima 2 kata, u donjem katu bi napravili kuhinju i dnevni boravak a u prvom katu bi bile sobe za spavanje. Krov treba ga obnoviti i izvana treba biti fugirana.
Pošto je mjesto blizu MTB staza mogao bi se nadograditi dodatni dio za teretanu i za malu saunu a izvana bi napravili i mali bazen. Trebam idejni projekt, glavni projekt te građevinski troškovnik za manju obiteljsku kuču cca 90 m2. Trebam ponudu za kompletno ishođenje građevinske dozvole za kuću od 800 m2, u pitanju je rekonstrukcija zaštićenog objekta sustav zaštite B, za idejni projekt i glavni projekt sa troškovnikom, te ishođena građevinska dozvola. Trebamo ponudu za idejno rješenje uređenja stana. Krećemo u renoviranje stana, u nedostatku konkretnih ideja, trebala bi nam pomoć. Stan je veličine 56 m2, sa jednom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, blagovaonicom, kuhinjom i kupaonom sa toaletom. Zanima me rješenje, projekt za najbolju iskoristivost prostora. Naravno, prvenstveno me zanima cijena izrade idejnog rješenja i potrebno vrijeme za izradu istog?