Bravarski i limarski radovi

Izrada inox dimnjaka

Ćunski


Trebam ponudu za izradu inox dimnjaka i montažu, nekih 5 - 6 m. Trebam ponudu za inox cijevi jednostijene debljine 1 mm za sanaciju dimnjaka u dužini 7 metara (komplet). Trebamo ponudu uvlačenje inox cijevi u zidani dimnjak (preporučeno od strane dimnjačara), dimnjak je visok oko 7 m. Osjeti se miris dima u sobi djeteta i pojavljuju se fleke na zidu. Molim za pomoć i odgovor te ponude. Trebam limariju za produžit dimnjak. Trebam ponudu za postavu inox dimnjaka. Trebam popravak inox dimnjaka za peć na drva, starog 10 godina, vanjska strana kuće, lakši pristup sa tla i garaže. Skidanje obloge, zamjena izolacije, nova kapa, nova vratašca za čišćenje, zamjena i povrat obloge. Cca 6,5 metara. Iznad ravne terase u visini 120 cm izveden je dimovodni i ventilacijski kanal u betonskom bloku od laganog betona. Tlocrtne dimenzije betonskog bloka su 59 x 37 cm. Dimovodna cijev je od šamota fi 20 cm. Ventilacijski cijev je od aluminija fi 10 cm.
Dimovodnu cijev produžio bih za 250 cm s troslojnim inox dimnjakom fi 20 cm. Ventilacijsku cijev produžio bih isto za 250 cm aluminijskom ili inox jednoslojnom cijevi fi 10 cm.
Molim info ima li uticaja dimovodni kanal na ventilacijski ili obrnuto s obzirom da sam predvidio da su iste visine i da su jedna uz drugu. Također produžio bih betonski blok za 200 cm laganom čeličnom podkonstrukcijom i limenim opšavom od plastificiranog lima.
Dimovodna i ventilacijska cijev bile bi više od limenog opšava za 50 cm. Na vrhu limenog nastavka potrebno je izvesti inox opšav za prolaz cijevi. Na vrhu cijevi potrebno je izvesti inox kape. Ponuditi izradu i montažu.