Bravarski i limarski radovi

Izrada inox dimnjaka

Harmica


Potrebno je srušiti i otkloniti stari dimnjak nakon potresa od betonskih elemenata i ugraditi Inox dimnjak. Dimnjak je sa vanjske strane kuće i ide uza zid kuće i mjesto ugradnje je pristupačno. Visina dimnjaka cca 12 m. Koristim peć na drva za centralno 45 kW. Trebam ponudu za izradu inox fasadnog dimljaka na kruta goriva, dužina 6 m, promjer 160. Trebam izradu inox dimnjaka, vanjski inox dimnjak dužine 3 m. Trebam postavu inox dimnjaka. Imam kalijevu peć, i majstori su prilikom gradnje kuće prije 40 godina okrenuli Schiedel dimnjak naopako, tako kažu neki koji su vidjeli curenje, tekućina na poziciji spoja Schiedel elemenata. Držalo je dok je držalo i sada počinje curiti, savijetovali su mi da je jedino rješenje ubaciti u dimnjak inox cijev. dakle treba doći i vidjeti i dati ponudu peć je na prvom katu kuće plus visoko potkrovlje.
Sumnjam da će trebati i poslije ili prije i presložiti kalijevu peć ali otom potom sve ovisi naravno o ponudi. Dakle pitanje je:
Da li izlazak na teren i davanje ponude, se plaća odviojeno i koliko jer da bi se odlučio uopće za radove moram znati kolika je zaključna cijena tako jednog posla? Srušen tavanski dio dimnjaka, trebam ponudu za postaviti inox cijev od ploče tavana na krov, cca 4 m. Tražim ponudu limara ili bravara. Trebam adaptaciju, popravak vanjskog dimnjaka od aluminija za centralno, ručno rađen. dupli lim i izolacija i ugradnju otvora za čišćenje. Donji rub je istrunuo od kondenzacije a otvora nije ni bilo, od zemlje je odignut oko pol metra. Trebam ponudu za inox cijevi jednostijene debljine 1 mm za sanaciju dimnjaka u dužini 7 metara (komplet).