Bravarski i limarski radovi

Izrada inox dimnjaka

Koprivničko-križevačka županija


Trebam ponudu za inox dimnjak, fi 140, 160, izolirani oko 13 m visine, podrum, prizemlje, kat i tavan, na krovu oko 1 m, s montažom. Mora imati dvoja vrata za čišćenje, podrum i tavan, i priključak za peć u prizemlju i na katu. Želim takav da ga ne moram posebno izolirati u kući, smještaj u uglu sobe.
Ili ukoliko dopusti dimnjačar, od tavana nastavak do krova oko 5 m, inox izoliran fi 180, na postojeći zidani od elemenata od podruma do kata. Puknuo je kod poda na tavanu od potresa jer nema željeznih šipki, i srušen je gore. Molim mišljenje što mi je bolje. Trebam inox dimnjak za peć za centralno grijanje, molim ponudu. Objekt na kome treba postaviti dimnjak je ljetna kuhinja (slika_01). Krov je na najvišem dijelu cca 460 a na nižem 260 od zemlje. Unutra je probušen izlaz i u zid ugrađena cijev promjera 150. Otvor se nalazi 182 cm od poda i na njega je spojena peć. (slika_02). Peć je privremeno dignuta na cigle jer su cijevi bile prekratke za malo, fali jedno 10 - 15 cm cijevi, ne znam točno zbog preklapanja. To bi isto trebalo nadoštukati usput, nije obavezno može se i kasnije. Iza objekta je dosta blizu ograda i izvana to izgleda kao na slika_03. Cijev vani je 57 cm od krova i 198 cm od zemlje. Cijev treba izrezati u razini zida da sve što je vani bude izolirano.
Opcija je da se dimnjak postavi tako da krene iz zraka i ide direktno na otvor i lagano zaobiđe oluk kao primjer na slika_04 (skinuto sa neta). Potrebne dijelove dimnjaka bi nabavio izvođač. Trebam ponudu za produženje Schiedel srušenog dimnjaka, inox dimnjakom - izolirani inox dimnjak duljine 3 m fi 200 s ugradnjom. Trebam ponudu za izolirani inox dimnjak fi 160, 6 m s ugradnjom, dimnjak bi trebalo spojiti na postojeći Schiedel koji je nakon potresa skinut do pola. Peč je na drva 30 kW centralno grijanje. Čim prije tim bolje. Potrebno mi je produžiti dimnjak sa inox cijevi za cca 2,5 m. Postojeći dimnjak je rađen od Schiedel-a i završava na kraju krova a nakon njega je dimnjak zidan cca 70 cm. Trebam ponudu, nabava i ugradnja dimnovodne cijevi u stariji dimnjak, visina dimnjaka oko 6 m.