Bravarski i limarski radovi

Izrada inox dimnjaka

Normanci


Trebam ponudu za inox dimnjak s montažom, 5 metara i alu vanjskom zaštitom. Trebam ponudu za inox dimnjak na obiteljskoj kući. Izrada i postavljanje vanjskog dimnjaka inox, grijanje je na plinski bojler, visina dimnjaka 3 m, probijanje otvora kroz krov, kapa i zaštitni lim na krovu. Trebao bih izradu inox dimnjaka promjera 180 mm. Trebam ponudu za sanaciju postojećeg zidanog dimnjaka. Kraj dimnjaka bi trebalo srušiti do visine četiri metra od sljemena krova i taj dio nadomjestiti s dva kanala inox dimnjaka. Molim ponudu s kompletnom montažom. Trebam rušenje dimnjaka od elemenata fi 180 oko 5 m visine, do deke tavana, dio od 1 m na krovu se nagnuo a obučen je u lim, a na tavanu u vatrootporni knauf te pokrivanje rupe u krovu crijepom, sa odvozom šute, privatna kuća. Pristup s tavana, kroz krov.
Zanima me inox dimnjak unutarnji ali izolirani tj. dvoslojni visine oko 13 m, podrum, 2 etaže i tavan te krov, ukoliko ću morati rušiti cijeli postojeći dimnjak, materijal sa ugradnjom, fi 140 do 180, nisam sigurna zbog novih peći.
Možda je moguća i sanacija ali tek po dozvoli dimnjačara a nakon rušenja gornjeg dijela. Trebam izradu i ugradnju inox dimnjaka, molim ponudu.