Bravarski i limarski radovi

Izrada inox ograda

Baćanska Jezera


Trebam usluge bravara koji bi postavio inox ograde na balkone (izbušio rupe u beton). Postoji li uopće bravar koji to radi? Trebam balkonsku inox ogradu 9 m ravnu s vertikalnim stupićima. Trebam ponudu za izradu dekorativne ograde po kvadratu. Zanimam se za bar 150 m2. Trebam ponudu za dvorišnu ogradu od inoxa, ništa komplicirano, najjeftinije. Dimenzije su 4 x 1,5 m (manja se zatvara na veću). Molim okvirnu cijenu s dostavom i montažom, kao i vrijeme čekanja. Inox ograda na stepeništu i iznad uzidanih balkona, trebam ponudu. U prilogu je nekoliko fotografija dvorišne ograde I panti, a problem koji imam je da ta dvostruka vrata od dvorišne ograde, nisu više u ravnini i ne mogu se zatvarat niti zaključavat; da budem još precizniji, vrata su se udaljila jedna od drugih barem 3-4 cm, a lijeva vrata su i “potonula” za kojih par centimetara.
Znači, trebao bih neki savjet, prijedlog ili ponudu što se može učiniti s postojećim vratima kako bi ona ponovno bila u 100% funkciji i kako bih mogao u dogledno vrijeme postaviti motore za automatsko, daljinsko otvaranje i zatvaranje.
Također, ako kojim slučajem nije moguće ništa učiniti s postojećim vratima, trebao bih prijedlog za neku drugu opciju. Pri renoviranju stare vikendice uredili bi potkrovlje do kojeg se dolazilo iznutra tavanskim stepenicima na spuštanje. Sad bi htjeli postaviti fiksne inox stepenice prema gore, pa molim informaciju odnosno ponudu s cijenom, temeljem vašeg znanja i iskustva, za stepenice koje bi postavili, što klasičnije i jednostavnije ravne. Otvor je veličine 70 x 110 cm. Visina do stropa je 247 cm, a deka je debljine 15 cm.