Bravarski i limarski radovi

Izrada inox ograda

Žrnovac


U prilogu je nekoliko fotografija dvorišne ograde I panti, a problem koji imam je da ta dvostruka vrata od dvorišne ograde, nisu više u ravnini i ne mogu se zatvarat niti zaključavat; da budem još precizniji, vrata su se udaljila jedna od drugih barem 3-4 cm, a lijeva vrata su i “potonula” za kojih par centimetara.
Znači, trebao bih neki savjet, prijedlog ili ponudu što se može učiniti s postojećim vratima kako bi ona ponovno bila u 100% funkciji i kako bih mogao u dogledno vrijeme postaviti motore za automatsko, daljinsko otvaranje i zatvaranje.
Također, ako kojim slučajem nije moguće ništa učiniti s postojećim vratima, trebao bih prijedlog za neku drugu opciju. Trebam informativnu ponudu o cijeni ograde koja bi bila postavljena na balkon obiteljske kuće. Balkon je dimenzija 1,4 m dužine i 4 m širine. Ukoliko su vam potrebne dodatne informacije, slobodno me kontaktirajte na broj ili putem maila. Trebam ponudu za unutrašnju inox ogradu s drvenim rukohvatom. Imam skicu s dimenzijama i izgledom ograde kakvu sam zamislio. Trebam hitno izradu inox spiralnih stepenica. Trebam ponudu za balkonsku inox ogradu na stepenicama. Na terasi 5 x 2,5 m bih trebao rukohvate od Inoxa. Molim izvid na lokaciji i ponudu. Trebam ponudu za unutranje inox stepenice s prvog kata na tavan, veličina otvora je 180 x 180, a visina 280 cm.