
Izrada knauf pregrade
Sveti Vid
Treba napravit knauf oko kutije za struju poviše ulaznih vrata. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu za adaptaciju kuće (60 m2), vanjski radovi: zamjena dotrajalih krovnih prozora.
Unutarnji radovi:
- popravak i izolacija poda u kući te keramičarski / parketarski radovi
- rušenje i dogradnja zidova, ravnanje zidova, izolacija
- spušteni strop
- ugradnja instalacije za odvod i dovod vode
- ugradnja instalacije za centralno / podno grijanje
- elektroinstalacijski radovi
Sve ostalo po dogovoru. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida oko 4 x 2,20 u kući, novogradnja. Početak radova odmah. Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Trebali bi pregraditi sobu u potkrovlju. Odlučili bi se na staklene panele zbog svjetlosti, budući da u jednoj sobi neće biti prozora (za sada). Ideja nam je donji dio zida zazidati a onda drugi dio, gornji, da bude stakleni panel. Pretpostavljam da vam trebaju mjere ali neznam niti izmjeriti budući da je potkrovlje. Tražim ponudu za postavljanje knaufa u potkrovlju sobe. Površina oko 20 kvadrata.