Izrada knauf pregradnog zida
Krušvar
Trebam knaufera za oblaganje zidova knaufom unutar dnevnog boravka i dijela kuhinje cca. 50 m2. Popravak već postojećeg knaufa, krpanje pukotina, zamjena ploča 3 - 4 kom, popravak spojeva. Trebam majstora na radovima koji obuhvaćaju uklanjanje postojećih vrata s okvirima (7 kom) te sanaciju štete nastale uklanjanjem, uključujući izvedbu nadvoja od C-profila i dozidavanje u slučaju urušavanja dijelova zida.
Na dvama vratnim otvorima predviđeno je dozidavanje debljine 10 – 15 cm, uz ugradnju rabitz ugala prema potrebi. Izvodi se izrada gipskartonskog nadvoja za vjetrobran dimenzija 300 × 60 cm, uključujući spoj nadvoja s postojećim zidom.
Predviđen je popravak i sanacija zidova u hodniku, kuhinji, izbi i kupaonici (cca 50 m²), s gletanjem preko rabitza, kao i dodatni popravak zida u izbi s žbukanjem i gletanjem u površini cca 1 m² (1 m’).
Radovi uključuju niveliranje podova u spavaćoj i radnoj sobici površine cca 20 m², bojanje zidova i stropova na ukupnoj površini cca 180 m², uz prethodnu zaštitu namještaja.
U cijenu radova uključiti dostavu nivelirajuće mase, gipskartona i c profila. Sav ostali materijal osigurava investitor i nije uključen u cijenu radova. Trebam majstora za postavljanje knauf zida u kupaoni, Aquapanel interior 30 m2. Tražim majstora za pituravanje dnevnog boravka sa stavljanjem knauf ploče na jedan zid. Nakon obilnih kiša, procurio je krov zgrade. Šteta na krovu je sanirana no trebam ponudu za popravak knaufa na stropu u potkrovlju (dimenzije: 3,7 x 2 m). Riječ je o adaptaciji stana od 50 m2 na 2. katu stambene zgrade bez lifta, građena 80-ih godina. Potrebna je adaptacija stana što uključuje rušenje pregradnog zida, uklanjanje starih podova (pločica, parketa, laminata) te niveliranje podloge. U većinu stana postavljale bi se porculanske pločice imitacije drveta i u spavaću sobu parket. Potrebna je dopuna utičnica u kuhinji i uklanjanje starog i postavljanje novog knaufa i soboslikarski radovi. Ugradnja novih protuprovalnih vrata, a od stolarskih radova koji nisu obavezni u ponudi, mogućnost izrade ugradbenog ormara i polica.