Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf pregradnog zida

otok Murter


Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice: skidanje postojeće sanitarije, rušenje jednog zida i zidanje novig zida od knaufa. Skidanje keramike te lijepljenhe nove keramike na podu i na zidu. Taljanski tuš itd. Trebam ponudu majstora za gletanje i šmirglanje zidova i za postavljanje knaufa na strop u 1 sobi. Trebam ponudu za montiranje knaufa na plafon. Knaufa se montira na drveni plafon. Trebam majstora za postavljanje knauf zida u kupaoni, Aquapanel interior 30 m2. Trebam ponudu za gipskartonske radove, pregradni zid od knaufa u kući, zid 10 m2. Trebam ponudu majstora za knauf za Izradu spuštenog stropa 3,30 x 1,60 m u kuhinji (skrivanje cijevi 125 mm za napu).