Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf spuštenih stopova

Mali Gradac


Trebam ponudu za uređenje potkrovlja knauf pločama i izolacijom. Trebam ponudu za zatvaranje knaufom, visine 270 i širine 130 za harmonika vrata. Molim ponudu za postavljanje potkonstrukcije i montažu Variotherm modula (fermacell ploče s cijevima) prema uputama proizvođača. Znači samo postavljanje podkonstrukcije i montaža panela do gletanja, dobavu Variotherm modula organiziramo sami.
Površina ukupno 171 m2 (prizemlje, prvi kat (oboje betonska ploča) i potkrovlje (drvena konstrukcija)). Spušta se 7 - 8 cm, potrebna nosivost je 25 kg po m2. Trebam ponudu za suhu gradnju. Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam ponudu za gletanje spojeva knaufa, zida i stropa sve ukupno 170 m2. Trebam građevinske i završne radove: unutarnje strojno žbukanje zidova, gletanje i glazura poda te spuštanje stropa sa knaufom.