
Izrada knauf spuštenih stopova
Ostrovica
Potrebno je dovršiti radove vezane uz knauf na stropu (treba postaviti još jedan nosač i dvije ploče). Nakon toga treba bandažirati te pogletati strop i zidove. Potrebno je provesti još jedan strujni kabel cca 2 m te postaviti 4 utičnice, prekidač za svijetlo i 4 led reflektora (u knauf ploče na stropu). Obojati zidove, maknuti stari laminat i postaviti novi. Soba je veličine cca 10 m2. Molim ponudu za soboslikarske radove za stan od 30 m2 te postavljanje knauf zida od 2 metra. Radovi bi bili tijekom ovog ili sljedećeg mjeseca. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebao bih postavu knaufa na plafon u WC-u 4 m2 (1.90 x 1.80). Djelomično je malo otpala žbuka. Stavljanje pregradnog zida od knaufa. Zazidavanje manje rupe koja je nastala kod vodoinstalaterskih radova. Ugradnja vrata sa štokim. Trebam ponudu za postavljanje knaufa u prostoriji 8 x 4 m bez pregrada. Vanjski zidovi i plafon. Trebam ponudu za adaptaciju postojeće drvene kuće. Podaskavanje, knauf, instalacije voda i struja, iskop drenaže oko kuće, bunar, septička jama. O detaljima osobnim kontaktom odnosno dogovorom.