
Izrada knauf spuštenih stopova
Vela Luka
Tražim ponudu za postavljanje knaufa u potkrovlju sobe. Površina oko 20 kvadrata. Trebam ponudu za gipskartonske radove:
1. Izraditi od knaufa unutarnju prostoriju s dva zida (3 x 3 m i 3 x 2,5 m s ugradnjom unutrašnjih vrata), gdje je unutarnja strana od zelenog knaufa s izolacijom stropor ili staklena vuna. Svakako obrada za pripremu ličenja ili lijepljenje keramičkih pločica.
2. Izrada pregradnog zida od siporexsa d - 15 cm sa žbukanjem, veličine 12 m2,
3. Izrada zida od staklene cigle 2 m2.
4. Ugradnja glavnih ulaznih PVC vrata veličine 110 x 210 cm.
Napomena: mogući su dogovori i za druge radove: keramičke pločice, vodoinstalaterski, žbukanje podruma oko 70 m2 i ličenje.
Molim ponudu: radovi s materijalom i rok početka radova. Radovi se izvode u zatvorenoj i natkrivenoj dvorišnoj prostoriji. Trebam ponudu za zatvaranje prozora knaufom. Trebam ponudu za pregradni zid, suha gradnja, od 7 ili 10 cm s ugrađenom kazetom za klizna vrata, površine 14.20 m2. Potrebna je ugradnja vrata za walk in tuš kabinu. U tu svrhu treba odrezati komad postojećeg knaufa i ispod njega ugraditi ojačanje na koje će se pričvrstiti nosač vrata s britvelama. S druge strane vrata treba napraviti zid od knaufa širine 40 cm i visine 2 m. Hitno. Radi poplave potrebno je skinuti postojeći strop od knaufa i postaviti novi strop od knaufa, u sobi cca 15 m2. Radove je potrebno izvesti dosta hitno. Molim ponudu sa cijenom. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida oko 4 x 2,20 u kući, novogradnja. Početak radova odmah.