Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf spuštenih stopova

Žerava


Trebam ponudu za postavljanje knaufa, odnosno krpanje rupe u zidu od knaufa, otprilike 100 cm dužine sa 30 cm širine. Trebam izradu zida od knaufa za tv, dimenzije: cca 193 cm visina, 126 cm širina i 44 cm dubina. Potrebna glazura, žbukanje i knauf na stropu, kuća je 8 x 8 m2. Radovi bi se odvijali na prvom katu kuće, krov je rađen na dvije vode, krov je spušten na 6 redova cigle plus greda od krova. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog cementnog estriha, rabiciranje i gletanje zidova, spuštanje stropa i postavljanje gotovog parketa. Trebam ponudu za gipskartonske radove postave knaufa 25 kvadrata na strop. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju. Trebam adaptaciju unutrašnjosti kuće: 1. rušenje zidova 2. podno grijanje i ponudu za suhu gradnju (knauf).