Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf zida

Čikovići


Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju stana: Podovi, pločice, instalacije, rušenje, pregrađivanje. Uz ponudu molim navesti datum početka izvođenja radova.
Stan 30 m2 - 1S, kupaonica, kuhinja, prizemlje, kamionski prilaz nema. Trebam ponudu za radove suhe gradnje, knaufom treba zatvoriti zid veličine vrata. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida. Pregradili bi dnevni boravak kako bi dobili dječju sobu. Visina od poda do plafona je cca 2,51 m, a širina 3,5 m.
Osim navedenog trebali bi i montirati klizna vrata. Molim Vas ponudu za navedeno. Trebam ponudu za postavu knaufa stropova i 2 do 3 pregradna zida. Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike. Nakon postavljenih klupica na četiri novougrađena prozora potrebno je fino uređenje s lijeve i desne strane prozora te prekrivanje kutije u kojoj se nalazi roleta. Prozori standardnih dimenzija 140/120. Trebam ponudu za knauf, ugradnja knaufa za ambijentalnu rasvjetu na plafonu stana. Dužina bi bila cca 15 metara a širina knaufa koji se ugrađuje tom dužinom 20 cm.