
Izrada knauf zida
Ždrelac
Popravak, obnova krova. Krov ima dvije mansarde. Trenutno je gore šindra. Stavljao bi se knauf, termotop vanjska izolacija 6 cm. Lim, imitacija crjepa. Krov je cca 155 m2, letve kontraletve i sve što je potrebno. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Trebam ponudu knaufera, potrebno je pregraditi jednu prostoriju sa dodatkom kliznih vrata. Trebam ponudu majstora za postavljanje knaufa i gletanje zidova. Trebam ponudu za adaptaciju stana u potkrovlju obiteljske kuće. Prostor je veličine cca 75 m2, trenutno prazan bez prezida, postavljena su 4 PVC prozora, potrebna i adaptacija postojećeg balkona koji je malo oštećen. Za sada trebam samo grube radove (prezidi od knaufa, glazura, instalacije i sl..). Potrebno nam je jedan manji dio zida zatvoriti s gipsanim pločama. Tražim ozbiljnu, kvalitetnu i veću građevinsku firmu, koja ima Rješenje Ministarstva graditeljstva da može izvoditi završne fine poslove uređenja unutrašnjosti Zgrade od 1260 m2 sa četiri etaže i rješavanje okoliša od 1680 m2.
Zgrada se nalazi u fazi visokog Roh-baua, sa svim instalacijama, podzemnim i nadzemnim, riješenom vanjskom stolarijom i demit fasadom, te je potrebno žbukanje zidova, postavljanje estriha i pločica na podu, spuštenog knaufa radi pokrivanja instalacija na plafonu, postavljanje klima uređaja i rasvjetnih tijela, postavljanje unutrašnje stolarije, uređenje sanitarnih čvorova i asfaltiranje okoliša i hortikulturno uređenje. Od građevinske firme potražujem Ponudu za rad i materijal, a plaćanje bih podmirila putem kompenzacije u obliku dodjele poslovnih ili stambenih prostora.