Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf zidova i stropova

Črešnjevec


Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila. Trebam ponudu za oblaganje knaufom uz izolaciju tavanskih zidova. Trebam ponudu za postavljanje knaufa kao obloge zida 4 m x 2.35 m. Imamo 4 zelena knaufa, 2 - 3 m2 vune i profili + ruke. Na knauf će ići tapeta tako da vjerojatno gletanje nije potrebno. Trebam majstora za spuštanje stropa, cca 10 m2 (iznad kuhinje). Zbog vlage se pojavila plijesan na 2 zida (vanjska) u jednoj sobi. Treba:
- skinuti propale ploče od prešane konoplje (postavljene 1950-ih)
- premezati gole betonske zidove impregnacijom
- postaviti par električnih utičnica
- postaviti toplinsku izolaciju - postaviti knauf - gletati knauf
- zalijepiti raufaser tapete na knauf
- odvesti otpad.
Ta 2 zida su ukupne duljine oko 10 m i visina je standardna. Trenutno je debljina obloge zida 4 - 5 cm i nakon postavljanja izolacije i knaufa ne može biti deblja od toga jer se u protivnom neće moći otvarati prozor koji je na kraju zida. Molim ponudu za skidanje starog i postavu novog stropnog knaufa, 9 m2, druga polovica kolovoza. Trebam majstore za gletanje knauf zidova, cirka 300 m2.