Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf zidova i stropova

Križ Hrastovački


Usluga skidanja lamperije i postavljanje knaufa uz sanaciju podloge. Tražim ponudu građevinske firme za izvođenje sljedećih unutrašnjih radova: Postavljanje zidne izolacije i knaufa te plutenog poda u dnevnom boravku. Postavljanje brodskog poda u jednoj sobi. Postavljanje novih pločica u kuhinji. Rušenje pregradnog zida špajze i WC-a. Nove pločice i postavljanje kade u WC. Izolacija krova potkrovlja koje nema deke, staklena vuna, knauf, spušteni strop, postava krovnog prozora, otvora za ulaz na tavan iz hodnika s lojtricom koja se spušta. Obiteljska kuća, dvojni objekt, dimenzije temelja 11 x 6 metara. Krovni prozor imamo i dio jelovih dasaka 5 cm debljine, otvor za tavan. Trebali bi skidanje kompletnog starog krova i postavljanje kompletnog novog krovišta, stavljali bi limene ploče. Napominjem da se radi o kleti, veličina krova je cca 45 m2. Radili bi i nadstrešnicu veličine 5 m x 4 m kompletnu. Također je potrebno demontirati postojeću. Trebali bi također skidanje drvenih obloga sa zidova i stropa sobe na katu kleti i oblaganje istoga sa knaufom. Da li radite s materijalom naručitelja, da li je moguće da nam date popis materijala ili kako već radite, pa da mi kupimo materijal ukoliko se dogovorimo za posao? Tako bi nam bilo puno lakše, jer onda materijal mozemo platiti na rate,a drugo u gotovini. Soboslikarski, fasaderski i malo knaufa, na adaptaciji stana (cca 200 + 60 m2) - postoji projekt. Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebala bih nekoga tko će preraditi prostor između zida i stepenica, ali na način da to ne budu vrata - vrata, već da se nekako ugradi neka lijepa pregrada.