Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf zidova i stropova

Putičanje


Tredam prekrivanje zidova interijera u knauf cc 250 m2, molim najbolju ponudu. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Molim ponudu za postavljanje knaufa na strop oko 20 kvadarata. Trenutno je na stropu trstika sa žbukom (kuća je građena 1964.g.). Sami rušimo i odvozimo otpad. Potrebno je vađenje dvokrilnih staklenih kliznih vrata s ulaza u ured u kancelariji i postavljanje knaufa umjesto jednog krila te postavljanje drugih jednokrilnih običnih staklenih vrata koja se mogu postaviti direktno u zid (bez štoka). Imamo i oštećenje poda preko kojeg su postavljeni tapisoni, potrebna sanacija. Tražim ponudu knaufera. Potrebno je obući vanjske zidove u knauf cca 60 m2, pregradni zid cca. 15 m, visine 2,5 m, strop ravan 70 m2 i kosina 15 m2. Uz to je potrebna je i glazura cca. 80 m2. Trebam ponudu za izradu zida od knaufa 5.5 m2, bojanje zidova 160 m2 i stolarije 40 m2, postavljanje keramičkih pločica 12 m2, postavljanje gotovog parketa 24 m2. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila.