Adaptacije i radovi u interijeru

Izrada knauf zidova i stropova

Tiškovac Lički


Tražim majstora za montažu suhe gradnje, mala je kvadratura. Rad za tjedan dana. Potrebna glazura, žbukanje i knauf na stropu, kuća je 8 x 8 m2. Radovi bi se odvijali na prvom katu kuće, krov je rađen na dvije vode, krov je spušten na 6 redova cigle plus greda od krova. Trebam ponudu za gletanje spojeva knaufa. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu knaufera, potrebno je pregraditi jednu prostoriju sa dodatkom kliznih vrata. Trebam majstora za zamjenu knauf zida od kamina koji je trenutno obložen kamenom, cca 6 m2. 2 apartmana od 32 kvadrata, u oba bi stavili pločice na pod i gips ploče umjesto žbukanja. Na gornjem katu je potrebno i izvesti jedno malo kupatilo.