
Izrada kovane ograde
Gotalovo
Trebam dvije ponude: 1. za kovanu ogradu dužine 2 x 20 m, koje idu na niži zid sa svake strane dvorišta. 2. Popravak postojeće ograde ukoliko je popravak moguć.
Obje ponude trebaju sadržavati skidanje stare ograde, a prva montažu nove. Trebam izradu alu ili kovane ulične ograde. Prvi dio: Klizna vrata za kolni prilaz na daljinski pogon u širini od cca 5,5 m (između postojećih kamenih stupova), visine cca 1,2 m, po mogućnosti s manjim zaokretnim vratima za pješaka.
Drugi dio: Ispuna gornjeg dijela između postojećih kamenih stupova i parapeta, visine cca 0,6 m, duljine 2 x cca 3,6 m.
Dizajn jednostavan, vertikalne šipke, bez puno ukrasa. Trebam izradu kovane ograde. Trebaju nam željezna ili kovana vrata za vrt širine 1 m i visine 1.70 m. Trebam izradu malih kovanih vrata na vanjskim stepenicama dimenzija 0.90 cm širine x 1,0 m visine. Da li je to moguće i ako je koja je cijena za najednostavniji izgled te kad bi moglo biti gotovo? Molim ponudu za dva klizna kovana cinčana portuna mjere 4 x 1 metar i 3.5 x 1 metar. Najeftinija varijanta po dužnom metru. Trebam ponudu za ogradu. U prilogu je skica i slike terase i balkona sa mjerama. U privitcima su i nekoliko slika ograda koje bi se mogle raditi. Ograda bi se trebala postaviti sa čela terase i balkona. Nas najviše zanima kovana ograda i ona sa okomitim ispunama a ona sa vodoravnim okvirna cijena. Stepenice bi bile sa rešetkastim gazištima i ogradom sa obje strane. Sve to bi se cinčalo. Ako treba još kakva informacija slobodno me kontaktirajte putem maila, mob, whatsappa.