Bravarski i limarski radovi

Izrada kovanih vrata

Donje Prekrižje


Trebam ponudu za izradu ograde prema priloženim slikama. Ograda bi se trebala postaviti sa čela terase i balkona. Nas najviše zanima kovana ograda i ona sa okomitim ispunama a ona sa vodoravnim okvirna cijena. Stepenice bi bile sa rešetkastim gazištima i ogradom sa obje strane. Sve to bi se cinčalo. Ako treba još kakva informacija slobodno me kontaktirajte putem maila. Kovana ograda (slika) bez šiljaka, zanimaju me dvokrilna ulazna vrata kao na slici te mala ulazna vrata. Trebam ponudu za izradu. Trebam ponudu za kovani stol cca 100 x 200 cm i dvije kovane klupe dužine 200 cm, s dostavom. Treba mi rukohvat od kovanog željeza za spiralne stepenice. Profil željeza je plosnati barokni. Trebam izradu dviju vanjskih kovanih stepenica. Ravne stepenice s podestom i spiralne stepenice. Molim za ponudu s dostavom i montažom. Isto molim da poziciju plastificiranja i ograde zasebno stavite. Trebam ponudu za radove uređenja interijera 100 m2:
- knauf - 150 m2 - hidroizolacija cc 30 m2 - glazure 90 m2 - x2 prezida (za kotlovnicu i wc) - x3 potporna stupa - ispod postojeće terase + (moguće strujne i vodne instalacije)
+ (moguće postavljanje keramike cc 30 m2 i laminata 70 m2) i ponuda za radove uređenja dvorišta cca 200 m2:
- otkopavanje dužine cc 5 m + hidroizolacija
- podizanje (postojećeg) betonskog zida - cc 40 cm - dužine 8 m
- priprema terena za tlakavce
+ moguće postavljanje tlakavaca
+ (moguća priprema i montaža kovane ograde -x2 , + nadstrešnica za x1 parkirno mjesto) Trebam ponudu za kovanu ogradu dužine 20 m. Ograda mora biti vruče cinčana te pofarbana u antracit boju.