Gradnja, grubi radovi

Izrada krovišta na novogradnji

Bogatić


Trebam okvirnu ponudu za gradnju kuće. Kuća bi bila prizemnica, s time da dio temelja imamo, oko 100 m2, a još oko 30 bismo dogradili.
Od prostorija želimo kuhinju s blagavaonicom i dnevni boravak sve open space sa velikim otvorima za prozore i izlaz na terasu, kupaonicu, ostavu, podrum i 3 sobe.
Zanima nas okvirna cijena s materijalom i svim instalacijama. Razumijemo da je teško procijeniti sada cijenu ali čisto okvirno nas zanima kako se kreću cijene? Trebam ponudu za gradnju objekta, podrum 5 x 8 m, etaža 5 x 12. Povišeno krovište 5 x 12. Trebam ponudu krovopokrivača za zamjenu crijepa. Trebam ponudu za izradu stropne konstrukcije i krova na garaži. Skidanje stare i postavljanje nove šindre na cca 60 m2 krova. Zamjena postoječeg oluka. Trebam krovopokrivača za zamjenu starog krovišta i postavu limenog krova na drvenoj kući 63 kvadrata. Trebam ponudu za limarske radove, postavljanje čelnih limova 24 dužina metra.