Gradnja, grubi radovi

Izrada krovišta na novogradnji

Milčetići


Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, izrada limenog krova cca 20 kvadrata i žljebova 15 m sa drvenom konstrukcijom. Trebam ponudu za temelje za terasu, betonska ploča za terasu 20 kvadrata, 4 betonska stupa i povezati ih sa betonskim gredama te napraviti krov s panelima. Dimenzije tlocrta koji se treba pokriti je 9 x 5 m, a krov bi bio na dvije vode. Radili bi novi krov. Uz krov bi radili i fasadu, ima nešto zidanja, hidroizlacija, keramika.
Krov je fert i gore su sam štafle i salonitke. Jedina veća promjena na kući je štemanje tog fert krova iznad tih 4 uskih prostorija i dozidanja istih tako da dobijemo visinu oko 2 m unutra.
- Raskrivanje krova 97.66 m2 (na krovu su salonitke koje bi sam zbrinuli i stafle 5 x 8 cm)
- Štemanje fert 19 m2 (slika 7) + jos nešto malo cigle što je izbačena van nekih 15 cm (vidi se na slici br. 8)
- Dozidanje zidova od tih 4 uskih prostorija u potkrovlju 4.5 m3 + serklaž 20 x 25 cm (sve bi zidali sa siporeksom, zidovi su 25 cm debljine)
- Krov 50.45 m2 + 47.19 m2 = 97.66 m2. Na fert bi stavili grede 12 x 16 cm. Učvrstit sa pocinčanim sidrenim vijcima za beton, ili nekom drugom metodom. Između greda postavit 15 cm vune. Preko greda armirana paropropusna folija. Kontra letve i letve bi bile štafle 5 x 8 cm. Sve se šarafi sa inox vijcima.
Pokrov bi bio Esal valovitka 5 (ternita) i ventilacija bi bila kroz sljeme (original trodjelni sljemenjaci od Esala)
- Oluci 24 m (sva limarija bi mogla bit bojani aluminij, tamno smeda boja)
- Cijevi za odvod 15 m (sve odvodne mogu bit plastične, tamno smeda boja)
- Vjetar lajsne 35.2 m
- Rubni limovi 19 m (spojevi zida i pokrova).
Nudimo vam smještaj u kući tijekom radova. Nama bi bilo idealno da počnemo s radovima u 10 - 11 mj. Trebam zamijenu salonit ploča sa Onduline bitumenskim pločama na krovu površine 100 m2. Kuća je u dvojna na dvije vode sa dvije etaže i potkrovljem. Trebam ponudu za nadstrešnicu (drvena konstrukcija) okvirno 20-tak kvadrata i koja ide sa balkona laganim padom prema metalnoj ogradi ali o tome više sa onim izvođačem koji dade najpovoljniju ponudu. dimenzije su: D - 10.0 m, Š - 2.10 / 2.30 m, V - 2.0 / 2.20 m. Trebam majstora za čišćenje dimnjaka. Trebam ponudu za krov, potrebna je izrada:
- izolacija krova kvadrature 50 m2, crijep je nov (izolacija, daske)
- izolaciju ploče 45 m2 (izolacija, daske)
- ugradnju prozora ili krovske line in ventilacije (crijep sa otvorom za ventilaciju)
- sastavljive stepenice - potezne za ulazak na krov.
Plaćanje odmah u gotovom. Može dijelomično unaprijed. -