
Izrada krovišta
Harkanovci
Imam kontejner 6/2,4 m koji koristim sezonski 4 - 5 mjeseci za poslovni prostor već 25 godina u jednom autokampu. Sol, bura i hrđa čine svoje. U tom periodu povremeno se ode na krov i čiste se horizontalni 6 m kanali od iglica, češera, grančica i slično kao i vertikalni odvodi u kutevima. Ostatak godine ništa. Strop je od limenih panela sa izolacijom i završnim trapeznim limom.
Razmišljam o novom krovu iznad postojećeg.
Varijanta 1: postava ravnih limenih ploča sa min nagibom kao što ima sadašnji strop, sa min podkonstrukcijom, sa padom od jedne duže strane prema drugoj dužoj, bez oluka.
Varijanta 2: izrada podkonstrukcije na dvije vode po pola dužine kontejnera, sljeme na 3 m sa visinom 50 cm, opšavi po kosim rubovima, bez oluka na kraćoj strani i bez vertikala, mali prepust preko kraćih stranica, pokrov limene trapezne ploče crvene boje. Zatvranje bočnih dužih strana po obodu ispod kosine krova. Trebam ponudu za skidanje stare šindre i postavljanje nove. Krov je 110 m2. Trebam ponudu za farbanje limenog krova. Popravak krovišta, zamjena lamperije na jednom ćošku kuće, trebam majstora. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove za izradu krova, potrebno mi je pokrivanje kuće od 140 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske kuće. Površina 150 m2 prizemlje i 150 m2 potkrovlje. Za rohbau. Početak radova u roku 1 mjeseca. Izgradnja krovne konstrukcije za vertikalni krovni prozor (kućica).