Izrada krovne konstrukcije i postava pokrova
Ravno Brezje
Potražujemo građevinsku tvrtku ili obrt koja bi obavila roh bau gradnju kompletno jedne manje zgrade. Zgrada tlocrtno 100 m2 na 3 etaže (priz. + kat + uvučeni kat) ravni krov. Trebamo ponudu i dogovor detalja i termina. Posao aktualan odmah ili u kraćem razdoblju po dogovoru. Mi izvodimo jednu zgradu te nam je potreban koperant za drugu. Mogućnost ugovaranja i sljedećih poslova odmah aktivnih te po želji i daljnja suradnja na idućem projektu u pripremi. Traži se tvrtka za zamjenu krovnog pokrova na poslovnoj zgradi
- skela cca 1500 m2
- demontaža postojećeg limenog pokrova cca 700 m2
- djelomična demontaža dotrajale krovne konstrukcije te montaža nove
- postavljanje daščane oplate i folije na krovnu konstrukciju, letava i veter lajsni
- postavljanje limenog kvalitetnog pokrova (Lindab, Gerard ili sl.) cca 700 m2
- postavljanje opšavnih limova cca 121 m
- postavljanje sljemenjaka cca 46 m i uvale cca 20 m
- postavljanje opšava dimnjaka
- postavljanje žljebova
- postavljanje snjegobrana.
Slike zgrade i dodatni podaci na zahtjev Trebam ponudu za nadogradnju kuće 80m2 brutto sa krovištem, Ytong ili cigla. Trebamo ponudu za krovopokrivačke radove adaptacije ili zamjene krovišta obiteljske kuće u nizu. Krovište je cca 7,5 x 9 m. Potrebni radovi:
- skidanje i zbrinjavanje starog crijepa
- podizanje krovne kućice na jednoj strani u punoj dužini krovišta sa ugrađena dva dvokrilna prozora
- po potrebi zamjena ostatka krovne konstrukcije
- daskanje, letvanje i hidroizolacija krovišta
- postavljanje novog crijepa
- postavljanje novih oluka (limarski radovi)
Očekivani početak radova - svibanj. U ponudu uključiti materijal i ruke kao i zbrinjavanje kompletnog nastalog otpada. Zbog tipa radova potrebno je i idejno rješenje krovišta pa molim i ponudu za navedeno te očekivani rok izvedbe. Potrebno je skinuti stari pokrov od salonitnih ploča i staviti pokrov od crijepa, trebam majstora. Trebam ponudu za limeni krov na nedstrešnici 4 x 4 i vjetar lajsne te oluke, moj materijal, samo ruke. Za postavljanje sendvič panela na objektu površine 100 m2, trebam izvođača radova.