Gradnja, grubi radovi

Izrada krušne peći

Brođani


Pečenjara sa nadsrešnicom, trebam majstora za izradu. Trebam ponudu za izradu vrtnog roštilja. Trebam ponudu za gradnju mini vrtne pečenjare od cigle, dimrnzije ložišta cca 100 x 60 cm. Zanima me cijena s materijalom. Na terasi imamo natkriveni prostor 325 x 106 cm, visine 250 cm, predviđen za tzv. ljetnu kuhinju, ograđeno protupožarnim zidom. Prostor na lijevoj strani ima dimnjak visine 200 cm, promjera cca 29 cm. Na donjoj strani dimnjaka je pravokutni otvor veličine 18.5 x 39 cm, visine 25cm.
Htjeli bismo da se na lijevoj strani spomenutog prostora sazidati roštilj vanjske širine do 130 cm. S desne strane roštilja imamo plan napraviti radnu ploču sa sudoperom te nam se sviđa ideja da je roštilj djelomično otvoren prema ostatku radne ploče.
Fotografije prostora s mjerama, dimnjaka i vizualizacija roštilja imam spremne za poslati na e-mail. Trebam izgradnju pećenjare za pečenje odojaka i janjaca, 2 komada kao i peka od stare cigle koju posjedujem. Imam sliku kako bih želio da izgleda. Zanimaju me cijena radova? Trebam majstora za izradu pečenjare. Molio bih ponude za izradu roštilja u dvorištu obiteljske kuće na mjestu postojećeg starog oštećenog roštilja (slika u privitku). Betonski podest je dimenzija 120 x 85 cm. U obzir dolaze slijedeće varijante:
- Kompletno novi zidani roštilj (potreban i idejni nacrt ili slika)
- Montaža gotovog roštilja varijanta 1
- Montaža gotovog roštilja varijanta 2