
Izrada krušne peći
Grdun
Trebam sazidat pećenjaru, gornji dio deka već postoji. Molim ponudu za izradu pečenjare od stare cigle dimenzije cca 190 x 100 cm, sa mojom ciglom i izradu sjenice na betonskoj ploči koja je dimenzije cca 6 x 3 m.
Molim ponudu posebno za pečenjaru, posebno za sjenicu i zajedno ako bi radio oboje sa istim izvođačem. Trebam izradu krušne peći. Trebam ponudu za izradu krušne peći veličine 4,3 m2 odnosno 2,7 x 1,6. Trebam gradnju krušne peći / ložišta u konobi (modernijeg tipa) koja je sastavni dio obiteljske nove kuće. Konoba je veličine cca 25 m2 gdje je predviđena ugradnja kamina / ložišta kutno smještenog u prostor.
Dimnjak Schiedel je već ugrađen, dia 250 mm na koji treba spojiti kutno izvedeno ložište. Zidovi i podovi konobe su gotovi, keramika je na podu osim prostora gdje treba ugraditi otvoreno ložište / kamin. Trebam majstora za gradnju pećenjare, radna ploha u dužini sve skupa 5 m za zidom, radio bi sa starom ciglom koju posjedujem. Trebam ponudu za zidanje roštilja / pečenjare.