Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada kuhinje po mjeri

Broćanac


Tražimo majstora za manje stolarske i zidarske radove u stanu (kuhinja i kupaonica). Tražimo pouzdanu i iskusnu osobu (stolara / majstora) za nekoliko manjih radova u stanu: Kuhinja:
Potrebno je ukloniti staru usisnu napu koja je trenutno ugrađena u zid i sakrivena iza police. Nakon uklanjanja, treba zatvoriti i zakrpati otvor gdje je prolazila usisna cijev. Na mjestu gdje je sada napa potrebno je izraditi i postaviti dvije nove police.
Kupaonica:
Imamo ladicu ispod umivaonika koja se ne može zatvoriti do kraja jer smeta sifon. Potrebno je prenamijeniti ladicu (smanjiti ili prepraviti) kako bi se prilagodila sifonu i mogla normalno zatvarati. Kuhinja bi bila visine oko 245 cm i imala bi masku iznad ormarića oko 15ak cm. U kutu se nalazi otvor za cijev od nape pa bi tom maskom sakrili cijev. Dimenzije kuhinje:
180 x 240 cm. Visina stropa: 260 cm. Na duljoj strani (desnoj): Frižider bi bio samostojeći (dimenzija 60 x 186, dubine 65), ali da je oko njega okvir od dasaka i 20ak cm iznad njega element, a točno iznad frižidera jedna plitka polica dubine 20ak cm. Pored frižidera lijevo bi bile ladice sa soft zatvaranjem širine otprilike 50 cm. Pored ladica pećnica širine 60 cm, ispod pećnice jedna ladica za protvane, a iznad pećnice indukcijska ploča za kuhanje. Pećnica i ploča bi bile 5 cm odmaknute od kuta. Na kraćoj strani, s lijeve strane prvo bi došla potpuno ugradbena perilica suđa 60 cm. Pored sudoper s kraćim ocjeđivačem na desno i ispod njega ormarić koji bi išao u kut s jednom policom po sredini. Visina donjih elemenata s radnom pločom - 91 cm. Gore bi bili ormarići s policama dubine oko 35 cm, s tim da bi iznad ploče za kuhanje došla izvlačna napa i desno pored mikrovalna (ne ugradbenu nego da samo bude rupa u koju će doći mikrovalna). Na lijevom zidu bi došla 4 podizna elementa, kao na slici. Gornji ormarići bi bili na visini 145cm. Što se tiče materijala, mislili smo da kuhinja bude od iverala. Konkretnije, iz Elgrada za fronte gornjih elementa hrast halifax tobacco H1181 (horizontalni godovi), za korpus i donje elemente siva U750, a radna ploča i iveral na zidu chromix bijeli F637 (na zid bi išao iveral debljine 1.8 ili ako postoji tanji - ne bi stavljali zidni panel jer je dosta skuplji). Maska iznad kuhinje bi bila u skladu s bojom fronti/korpusa ispod nje. Dijelovi korpusa koji se ne vide i unutarnji dijelovi ormarića mogu biti od običnog bijelog iverala. Htjeli bi da kuhinja nema ručkice nego aluminijske profile. Otvaranje na touch bi imali gornji red podiznih elemenata, element iznad nape i mikrovalne, a ostali gornji elementi normalno otvaranje od ispod bez ručkica. Trebam majstora za sastavljanje i postavljanje kuhinjskih elemenata. Pokretna ladica u kuhinji koja se koristi za držanje boca ne zatvara se kako treba, jer su od težine boca popucali plastični držaci pa ih treba zamjeniti kako bi funkcioniralo. Trebam uslugu ugradnje novog ugradbenog hladnjaka. Treba i okrenuti vrata da se otvaraju na drugu stranu. Trebam izradu prednje fronte za ugradbenu perilicu posuđa Gorenje GV64D261 u bež ili metalno sivoj boji, dimenzije 60/72. Tražim majstora za ugradnju kuhinjske radne ploče uz rezanje otvora za štednjak i sudoper. Posao uključuje spajanje plinskog štednjaka, sudopera i perilice posuđa.