
Izrada kuhinje po mjeri
Donji Macelj
Trebam radnu ploču i majstora za promjenu stare kuhinjske radne ploče. Debljina 30 mm, dužina 2550 mm, širina 600 mm. Potrebna je:
- demontaža stare radne ploče
- priprema rupa za sudoper i kuhalnu ploču
- montaža boja (želja): bjeli marmor kamen sa smeđom bojom
Debljina: zbog stare pećnice sa integriranom pločom, debljina 38 mm ne odgovara. Molim za ponudu i termin na mail. Trebam zamjenu podgradne kuhinjske nape sa zračnim kanalom. Zamolio bih informativne ponude, ili za oboje ili za jedno od navedenog. Kuhinja: dimenzije cca: Dužina 3 metra, širina 1,5 metara, visina 2,35 metara. Šank: dužina 1 metar (svoju širinu "krade" od ukupne dužine od 3 metra). Oblik kuhinje je u L.
Željena izvedba za donji dio kuhinje, pola ormarića u ladice, širih dimenzija, drugi dio u klasično otvaranje vratima. Jedan uski izvlačni element, za boce i slično. Gornji dio kuhinje, sve na klasično otvaranje vratima, potencijalno jedan ili dva u staklenim vratima. Šank je opcija, vidjeli bi da li bi na kraju išli sa time ili ne. Skicu mogu poslati naknadno.
Dnevni boravak: Željena dužina cca 3 metra, podložno da bude malo širte ili malo uže, ovisi o prijedlogu i dogovoru. Zamišljeni dizajn - skicu mogu poslati naknadno.
Lijevi i desni ormar bi poželjno bili sa dva krila vrata. Srednji element cca dužine 120 cm do 150 cm. Dio vrata na lijevom i desnom ormaru bi bio u staklenim vratima. Poželjno da ima neku otvorenu policu.
Također, ako ste spremni doći na izmjeru ili konzultacije prije izrade ponude, budite slobodni se javiti pa ćemo dogovoriti termin. Trenutno ne postoji planirani rok do kada bi trebalo biti izrađeno, moguće da bi svaku od komponenti radili zasebno, u dva navrata.
Materijali klasično od iverala uz prihvaćanje prijedloga ponuđaca, ako postoje bolje ili praktičnije opcije. Ukoliko postoji mogućnost izrade namještaja lijepljenejem (keksima), molim navesti te također razliku u cijeni.
Za bilo koja pitanja koja bi pomogla za izradu ponude, budite slobodni se obratiti na mail ili telefonski na kontakt podatke ispod. Treba rastaviti stol u blagavaoni jer je izgorio i sastaviti novi. Stol je 160 x 90 Emmezeta. Trebam majstora za izradu elementa za ugradbenu pečnicu i kuhalo. Trebam ponudu za slaganje kuhinje, sav materijal već kupljen. Trebam stolara za izradu kuhinje po mjeri, trebam otok duljine 2 m, širina 70 cm, nije fiksno.