Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada kuhinje po mjeri

Kod Stubičkih Toplica


Trebam ponudu za ugradnju drvene ploče na ugradbenu perilicu posuđa. 1. Demonzaža stare radne ploče (cca 2,60 m) na kojoj je ugrađena plinska ploča s četiri plinska gorionika i ugradeni sudoper,
2. Montaža nove radne ploče (cca 2,60 m) s izrezivanjem otvora za novu ugradbenu plinsku ploču s 4 plinska gorionika i novog sudopera i spajanje ploče s postoječim kuhinjskim elemenatima do potpune funkcionalnosti,
3. Odvoz stare radne ploče, stare ugradbene plinske ploče i starog sudopera. Trebam 6 fronti od medijapana, plus lakiranje u bijelu boju visoki sjaj. Fronte treba cnc obraditi, moraju imati na vanjskim rubovima zaobljenje tj. radijus cca 7 mm te ih polakirati. Dimenzije fronti: 1. 60 x 30 - 3 komada; 2.55 x 30 - 2 komada; 3.50 x 30 - 1 komad. Molim za ponudu izrade i montaže kuhinje. Kuhinja je u obliku slova L (180 cm + cca 2,7 metara) – po mogućnosti svijetlosive fronte bez kvaka (otvaranje na dodir), radna ploča u boji svijetlog drveta (na primjer, boja bambusa), u toj boji bi bio i panel. U prilogu su slike.
U kuhinju bismo htjeli uključiti i šank: dimenzije 50 cm x 1,5 metar (mjere vidljive na fotografiji, oblijepili smo predviđeni prostor), s pratećim elementom iznad šanka (prostor za dodatne stvari i rasvjetu), kao da i s unutarnje strane šanka okrenute prema kuhinji budu ladice, to jest nekakvo spremište za pohranu.
Kada bi ova usluga mogla biti izvršena?
Također, pružate li i uslugu izrade nekog drugog namještaja (na primjer, blagovaonskog stola; stolića za dnevni boravak; ugradbenih ormara; kupaonskih elemenata)? Imam kuhinju, potrebno je izvaditi jedan element zbog ugradnje perilice za suđe. Element bi prebacila na drugu stranu no ne znam da li je izvedivo. Trebalo bi doći pogledati. Trebam uslugu demontaže i odvoza stare te montažu i puštanje u rad nove, potpuno ugradbene perilice posuđa. Na webu nas našao vaše usluge i stoga šaljem ovaj upit, da mi kažete dali je moguće popraviti ili naručiti nove fronte kuhinje. Dva dijela kuhnje su se istopila od temperature, jedan dio je vrata od perilice suđa a drugi dio je pomoćni dio visećeg elementa. U prilogu su fotografije.