Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada kuhinje po mjeri

Legrad


Potrebno je urezivanje rupa za sudoper, ugradbenu pećnicu i indukcijsku ploču. Također sve ove elemente je potrebno staviti u funkciju. Trebam demontažu, te izradu i montažu radne ploče u kuhinji (L oblika: d1 = 2510; d2 = 1380, sa kutnim elementom), ugradnju novog sudopera i nove ugradbene ploče za kuhanje, te izrada coklića u uk dužini od 5800. Trebam majstora za izradu kuhinjskih elemenata. Demontaža stare kuhinjske ploče i montaža nove kuhinjske ploče, potrebno izrezati za sudoper i keramičku ploču za kuhanje. Kuhinjska ploča veličine 2,5 m. Molim ponudu za ugradnju ugradbene pećnice. Potrebno je demontirati kuhinju na katu kuće i dio preseliti u prizemlje. Kuhinja je otprilike 10 dužnih metara. Sele se i aparati. Trebao bih ponudu za izradu kuhinje, vrlo malih dimenzija i jednostavne izrade. Ukupno od elemenata, dimenzije nisu 100% ali ni ne odstupaju previše. Priložene slike su provizornog karaktera.
Korpus kuhinje bijela mat boja, fronte visoki sjaj, boja jos nije definirana. Podni ormarić sa sudoperom, ugradbena jedna kada + radna ploča ostatak, 80š x 60d x 92-95v.
Podni ormarić sa radnom pločom, dvije ladice i dvoja vrata, 100š x 60d x 92-95v
Viseći ormarić, dvoja vrata, 80š x 40d x 110v
Viseći ormarić, jedna vrata, 40-45š x 40d x 80v
Sva vrata i ladice bi bila bez ručkica, otvarala bi se hvatanjem za frontu (ne magnetno zatvaranje otvaranje). Svi ormarići bi trebali imati pripremu više rupa za police tako da se mogu po potrebi pomicati gore-dolje.