Izrada kuhinje po mjeri
Novi Grad
Tražim majstora za popravak panti na kuhinjskim elementima. Trebam majstora za skidanje fronte s perilice posuđa. Molim ponudu za kuhinju. Dužina zida na koji ide kuhinja je 445 cm. Dubina kuhinje zbog smještaja prozora treba biti max. 60 cm. Željela bih dublje i pliće gornje elemente visoke do stropa. Donji elementi da su povišeni i prilagođeni mojoj visini. Materijal prednjica bi kombinaciju kašmira (ili nesto slično) s drvetom. Molim ponude i za iveral i medijapan. Voljela bi barem 3 - 4 ladice sa stoperima. S lijeva na desno da se nalaze hladnjak, prostor za perilicu posuđa, sudoper i ploča za kuhanje. Trebam ponudu za postavljanje kuhinjske lajsne na kuhinji. Nova lajsna stigla u komadu od 4m, potrebno je skinuti staru lajsnu, isječi novu prema mjerama kuhinje i namontirati. Trebam ugradnju perilice posuđa u postojeći kuhinjski otok, u prostor odmah do sudopera. Prostor se trenutno koristi kao kuhinjski ormarić pa bi ga trebalo izvaditi te montirati perilicu. Po mogućnosti, voljeli bismo montirati vrata ormarića na perilicu jer veličinom odgovaraju. Trebamo majstora za stolarake radove, spajanje na vodu / odvod i struju. Traži se izrada kuhinje po mjeri koja uključuje idejni nacrt (nije nužno), izradu i montažu. Prostor je spreman za ugradnju ali zbog specifičnog kuta unutar kuhinje se traži izrada po mjeri kako bi se sav prostor iskoristio.
Primjer rješenja je priložen u slikama te nije uvjet da kuhinja mora tako izgledati, svaki dobar prijedlog se može razmotriti. Također šaljem slike i druge kuhinje koja je u drugom stanu skoro istih dimenzija radi usporedbe (produžetak radne plohe sa šankom služi kao stol) te primjer iz jedne trgovačke kuće gdje je kao stol zamišljen otok.
Kako se radi o manjem stanu svakako bi se ili šank ili otok koristio kao stol s nekakvim ormarićima radi iskorištenja prostora. Što se tiče električnih uređaja mislim da zbog konfiguracije priključaka nema previše izbora oko pozicije ali ako imate kakav prijedlog slobodno recite. Za sve ostale informacije slobodno pitajte ako još za početak nešto treba. Potrebna mi je ugradnja ugradbenog hladnjaka u sklopu već postojećeg kuhinjskog namještaja i nabavka istog. Mislim da je potrebno pogledati kuhinju kako izgleda te sam hladnjak i njegove specifikacije.