Izrada kuhinje po mjeri
Novigrad na Dobri
Postavljanje radne ploče na kuhinju i istog materijala na zid u kuhinji (između elemenata). Radna ploča je od laminama (keramička ploča). Navedena kuhinjska radna ploča + laminam za po zidu je kupljena je pripremljen za postavljanje. Trebalo bi izvaditi staru poluugradbenu perilicu posuđa, premjestiti vanjsku ploču (dasku) na novu perilicu i ugraditi novu perilicu. Ugradnja bi trebala biti u četvrtak. Trebam popravak i doradu kuhinje koja je nedavno postavljena a izvođač radova ne smatra da je pogriješio i ne namjerava odraditi popravak / doradu. Kuhinja je u donjem dužem dijelu 2.50 m, a pod kosinom 1.20. Visina kuhinje do radne ploče je 83 cm. Radna ploča je dubine 59 na duljem dijelu, a pod kosinom 60 cm.
Gornji problematični elementi su dimenzija 70 x 70 i 60 x 70.
U prilogu su slike. Mijenjala bih definitivno cijelu radnu ploču, a sve ostale elemente, ladice i podne lajsne bi trebalo poravnati i doraditi. Element s ladicama nema završetak pa mi ulazi sva prašina, ispod pećnice imam špranjave letve, ladica za boce ima rupe, sudoper zijeva ispod i iznad ploče, nije silikoniziran.
Molim informativnu ponudu, osim gosp. Čehulića koji je ovu kuhinju i radio.
Lijepi pozdrav, Molim ponudu za postavljanje samoljepljive folije na kuhinjske elemente. Izrada kuhinje po mjeri 2,7 x 1,6 m, kuhinja od sjajnog iverpana. Trebam radnu ploču od punog drva za kuhinju, dimenzije 180 * 63 * 2,8. Želela bi obnovit staro letno kuhinjo v kletnih prostorih tako, da nimam še izrisane kuhinje. Informativno me zanima koliko bi cena projekta? Dolžina pulta 3 m + 2 x 60 dezain narava višina cca 50.