Izrada kuhinje po mjeri
Sibuljina
Postavljanje fronte na vrata perilice suđa koja je već ugrađena. Potrebna postava ukrasnih podnih profila u kuhinji i oko kuhinjskog otoka. Sav materijal je nabavljen i spreman za postavljanje. Trebam majstora za ugradnju nove ugradbene perilice za suđe s postavljanjem vrata od elementa na perilicu. Obzirom da su vrata skinuta sa ranije perilice potrebno je prvo zakrpati postojeće rupe kako bi se mogle izbušiti nove za novu perilicu. Trebam stolara za adaptaciju sudopera za smještaj suđerice (vjerojarno Bosch). Sudoper je dužine 90 cm. Širina suđerice kao i prostor za istu je u prilogu. Trebam majstora za montažu ugradbene pećnice Electrolux. Trebam ponudu zamjene ugradbenog hladnjaka, 188 cm visina. Molim za ponudu izrade i montaže kuhinje. Kuhinja je u obliku slova L (180 cm + cca 2,7 metara) – po mogućnosti svijetlosive fronte bez kvaka (otvaranje na dodir), radna ploča u boji svijetlog drveta (na primjer, boja bambusa), u toj boji bi bio i panel. U prilogu su slike.
U kuhinju bismo htjeli uključiti i šank: dimenzije 50 cm x 1,5 metar (mjere vidljive na fotografiji, oblijepili smo predviđeni prostor), s pratećim elementom iznad šanka (prostor za dodatne stvari i rasvjetu), kao da i s unutarnje strane šanka okrenute prema kuhinji budu ladice, to jest nekakvo spremište za pohranu.
Kada bi ova usluga mogla biti izvršena?
Također, pružate li i uslugu izrade nekog drugog namještaja (na primjer, blagovaonskog stola; stolića za dnevni boravak; ugradbenih ormara; kupaonskih elemenata)? Molim ponudu za zamjenu stare kuhinjske radne ploče (+ bušenje rupe za slavinu na sudoperu pošto je prošli majstor rupu izbušio na samoj radnoj ploči što je i uzrokovalo truljenje same ploče). Ploča je dimenzija: 60 cm x 260 cm x 4 cm. U cijenu treba biti uključeno: 1. demontaža i odvoz postojeće radne ploče, 2. nabavka i dostava nove kuhinjske ploče, 3. montaža nove kuhinjske radne ploče na postojeće kuhinjske elemente.