Gradnja, grubi radovi

Izrada limenog krova

Lovreć


Trebam limara koji može napraviti oluke, vjetar lajsne i zaštititi dimnjak. U dvorištu imamo metalnu konstrukciju 6 x 4 na kojoj su stare dotrajale, ispucale i uništene valovite ploče a na par kvadrata ih i nema. To treba skinuti pa staviti nove valovite pvc ili po prijedlogu neki drugi pokrov (Lexan i sl.). Trebam majstora za krov, potrebno je skinuti stari crijep i staviti novi te staviti nove žljebove. Krov veličine 100 kvadrata. Tražim ponudu izvođača za izradu dva manja limena krova pod blagim padom od sendvič krovnih panela (~5 cm). Radi se o dva krova dimenzija 7x3 m – jedan za alatnicu i jedan za garažu.
Garaža je već otkrivena, dok alatnicu tek treba otkriti – to mogu učiniti i ja, ovisno o dogovoru s ponuđačem. Budući da se ne radi o životnom prostoru, molim preporuku za građu, daske, folije i same panele. Napominjem da zbog lošeg iskustva s prošlim majstorom ne dajem avans unaprijed.
U ponudi molim specifikaciju materijala i ruku. Također, molim da navedete koliko traje garancija na krov i izvedene radove, te vrijeme sanacije u slučaju prokišnjavanja ili drugih grešaka. Trebam ponudu za kupolu (sustav izlaska na ravni krov) u dvije opcije: - 70x70 - 80x80. Potrebna mi je što jednostavnija kupola. Termoizolacija nije bitna jer će se kupola ugrađivati iznad balkona i služiti samo kao izlaz na ravni krov. Promjena krovišta - skidanje starih ploča s krova i postavljanje novih na obiteljskoj kući - veći dio materijala nabavljen, dio potrebno dodatno nabaviti prema uputi - ako je potrebno odvoz i zbrinjavanje starih ploča - željeli bismo radove započeti što prije, plaćanje u gotovini. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kuće (prizemlje + tavan), krov, fasada, sva instalacija, mikrosolar, bazen, pomoćna kućica, okoliš.