
Izrada limenog krova
otok Krk
Treba skinuti dimnjak koji se ne koristi od centralnog grijanja zbog oštečenja od potresa. Dimnjak treba skinuti do krova. Molim ponudu. Trebam ponudu, građevinara za garažu, dimenzije 6,5 x 3,3 (unutarnje mjere), visine 2,4 m. U produžetku iza garaže bila bi otvorena drvarnica 1,8 m. Ravan krov koji bi prekrio oboje. Sve bi bilo na istoj betonskoj deki. Garaža bi bila sa 2 prozora, i jedna garažna vrata. Trebam ponudu za građevinske radove: 1) Betoniranje, armiranje i šalanje temeljne ploče i ploče i zidova rampe, također i zidova podruma (podrum dimenzija 7 x 14 m).
2) zidanje sa vertikalnim i horizontalnim AB serklažima i unutarnjim stubištem (prizemlje cca 55 m2, kat cca 55 m2, potkrovlje cca 55 m2), betoniranje krovne AB ploče.
3) izrada dvostrešnog krova sa gredama, daskom, letve, crijep. Molio bih ponudu samo za rad (materijal osigurava investitor), ponudu formirati po m2 objekta (ukupno 265 m2 po + pr + 1.kat + potkrovlje), također firma treba imati imenovanog voditelja radova, te stručan i kvalitetan kadar za uspješno obavljanje radova. Trebam ponudu za hitnu sanaciju dijela krovišta oko dimnjaka, salonit ploče. Trebam ponudu za rohbau / visoki rohbau izgradnju obiteljske kuće od 128 m2 bruto. U prilogu je glavni projekt i troškovnici. U troškovniku građevinsko-obrtničkih radova su i troškovnici A, B, C (nadstrešnica, portal i okoliš) koji nisu dio glavnog projekta a isto bih da se izvedu. Također bih da se izvede i panel ograda. Troškovnike bi trebalo revidirati. A da se sve odradi po standardima i kvaliteti. Imam ograničena sredstva i morala bi uzeti još i kredit. Na zemlji je osigurana struja i priključak za vodu sa šahtom. Djelomična sanacija krovišta (kosi krov) uz zamjenu crijepova koji su napukli, potrebno je izvršiti i limarske radove. Trebam krovopokrivača za postavljanje novog krova i građevinske radove izrade betonske ploče te cjelokupna obnova stare kamene kuće.