
Izrada metalnih konstrukcija
Hruševec
Trebam ponudu za poštarske sandučiće u nizu - šest komada. Ugradnja i dostava. Molim ponudu za 12 poštanskih sandučića 6 x 2. Trebam kutiju metalnu, visina 120 cm, širine 85 cm i dužine 240 cm. Dvokrilna vrata na ključ. Kutija će se ugraditi na dva postojeća metalna stupa. Trebam ponudu za parkirališnu rampu cca. 4 m s tri daljinska i dvije mehaničke barijere. Unaprijed hvala. Trebam okov za kliznu ogradu. Klizni dio ograde je težak cca 150 kg. Šina po kojoj klizi ograda je okrugla (fi 21 mm). Širina donjeg pravokutnog profila ograde je 40 mm. Kotači bi trebali biti s ležajevima sa središnjim vijkom i maticom bez vilice, širine do 30 mm, minimalne visine, (2 kom).
Materijal kotača i vijka željezo ili inox. Može li to biti tvrda plastika (obzirom na težinu vrata)?
Visina gornjeg pravokutnog profila je 100 mm. Valjci bi trebali biti visine cca 100 mm promjera cca 40 mm, tvrda plastika i inox vijci (4 kom)
Mala (otklopna) vrata težka su cca 55 kg. Za njih trebam tokarene spojnice (pante) (2 kompleta) dovoljno robusne. Molim ponudu u varijanti željezo / inox. Molim ponudu za metalni ormarića s kliznim vratima dimenzija: visine do 2 m, širine 120 i dubine 45. Ako bi mogla i 1 više polica sve skupa 5.Također me zanima i dostava te rok isporuke. Trebam ponudu za vitrinu za izložbu likera. To bi napravio od inox cijevi (2 cm) i staklene police - Visina 180 / 110 / 40. Po sredini bi unutra pregradio vitrinu s cijevina tako da bi sa obe unutarnje strane dobio police 60 / 40. U podnožju bi morali imati metalne noge od 7 cm. Na završnom djelu bi morala biti cijev savijena promjera 30 cm s prednje i zadnje strane, police bi služile za težinu do 15 kg. Vitrina se ugrađuje na zid, trebala bi na poleđini imati s unutarnje strane mjesto za tiplu na 4 mjesta.