
Izrada metalnih konstrukcija
Jablanac
Interesirala bi nas neka okvirna ponuda za popravak potojećih metalnih ulaznih vrata. Fotografije u prilogu. Prioritet nam je srediti vrata kako bi mogli postaviti elektro prihvatnike za brave i uvesti otvaranje vrata portafonima.
Vrata su dotrajala na taj način da su istrošeni panti te vrata vise odnosno ne zatvaraju se korektno.
Ima i površina načetih korozijom koja bi trebalo sanirati. Ulazi 3A i 3C su velika vrata za ulaz u vežu, dok su vrata na ulazu 3B manja za ulaz u stubište. Dodatno stubišta 3A i 3C imaju i svoja dodatna vrata. Zaštitna, stisljiva "harmonika" rešetka, dimenzija 360 x 300 cm. Molim okvirnu cijenu. Trebamo ponudu za hidrauličnu rampu s daljinskim. Trebam ponudu za metalna vrata ulična, dva krila, pune površine. Izrada metalnih terasa priljubljenih uz objekt (obiteljsku kuću). 1. terasa u prizemlju dim. 4.5 x 3,5 m, visina od tla 0,5 m.
2. terasa na katu dim 6,6 x 3,5 m (postavljena iznad terase prizemlja), visina od tla 2,95 m traži se izrada, dobava i montaža konstrukcije, podnih obloga (materijal po dogovoru). Trebam uslugu nabave i postavljanja 50 poštanskih sandučića na ulazu u stambenoj zgradi. Trebam ponudu za izradu stalka za brošure i tisak, potrebno mi je za udrugu.