Bravarski i limarski radovi

Izrada nadstrešnica

Dubrava Pušćanska


Trebam ponudu za postavljanje lexan ili druge polikarbonatne ploče na postojeću konstrukciju blago savinute nadstrešnice, na dva balkona. Možemo dostaviti slike postojećeg stanja. Molim ponudu za natkrivanje nadstrešnice dimenzija 10,6 x 3,42 m = 36 m2 koja je na visini cca 3 m i ima nagib 6%.
Planirani radovi:
- otkrivanje starog krovišta - kanalica (kanalice položene na pur pjenu) i odvoz
- dobava i postavljanje paropropusne folije
- nabava i montaža drvene podkonstrukcije - moral 5 x 8 cm
- nabava i montaža izolacijskih ploča u cijeloj dužini krova kao što su Isocoppo 40 + 50 mm izolacija ili sendvič ploče Izoplac ili sl.
- dobava i montaža zidne bordure 10 m, završnih maski 10,6 m i bočne završne limarije 2 x 3,5 m. Trebao bih ponudu za izgradnju roštilja u kojem je i ražanj, te krušne peći. Uz roštilj i krušnu peć radila bi se i natkrivena terasa za smještaj 50 ljudi. Roštilj i krušna peć bi bili od stare cigle. Molio bih ponudu sa specifikacijom i cijenom materijala i uslugom zidanja i izgradnje. Potrban mi je račun za sve. Molim ponudu za izradu pečenjare od stare cigle dimenzije cca 190 x 100 cm, sa mojom ciglom i izradu sjenice na betonskoj ploči koja je dimenzije cca 6 x 3 m.
Molim ponudu posebno za pečenjaru, posebno za sjenicu i zajedno ako bi radio oboje sa istim izvođačem. Treba promijeniti nadstrešnicu na postojećoj metalnoj konstrukciji na terasi. Molim informaciju i ponudu za isporuku limenog krova Biber za nadstrešnice ravne, površine 6,0 x 2,5 m i šesterokutnu pergolu promjera u bazi 5,0 metra sa pripadajućom opremom i shemom za instalaciju.
Kao opciju molim ponudu valovitog lima u crnoj ili sivoj boji za iste objekte. Trebam ponudu za idejno rješenje te izgradnju auto nadstrešnice. Dimenzije 6.50 x 5.50 m.