Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Izrada namještaja po mjeri

Andraševec


Montaža kliznih vrata na ormaru (Emmezzeta, 160 cm širine), ormar je nov, vrata pala. Trebam ponudu za ugradbeni ormar širine cca 220 cm, visine cca 250 cm i dubine cca 60 cm, klizna vrata. Trebam montažu 2 ormara: dvokrilni i trokrilni. Zanima me cijena montaže i vrijeme? Treba mi hitno stolar za izradu namještaja za 2 dućana. Nacrte i sve imam mogu poslati u mailu. Rok izrade s ugradnjom je 1 mjesec. Trebamo popravak staklenih vrata na komodi, popravak vrata u uredu popravak vrata na ormarima. Potrebna nam je ponuda za 3 namještaja: veliki klizni ormar u sobi, ormar u hodniku te mali radni stol u sobi.
Specifikacije ormara u sobi: Visina: 2,60 m Dužina: 3.60 m Dubina: 50 cm Klizna vrata (4 fronte) MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacije ormara u hodniku: Visina: 2, 60 m Dužina: 1, 07 m Dubina: 57 cm MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacija radova radni stol u sobi: Visina: standard (vjerojatno oko 75cm) Duzina: 1.30 m Dubina: 40 cm Iverica
Specifikacije ormar za cipele Visina: 1 m Dubina: 25 cm Dužina: 90 cm Iverica.
Svi namještaji će biti u bež boji. Molim da se cijena da za svaki namještaj odvojeno te da je u cijenu uključen i iznos dostave te montaže. Ukoliko vam je potrebna dodatna informacija kako bi napravili ponudu slobodno se naknadno javite. Potrebno je u dječjoj sobi montirati policu na zid i od starog visećeg ormara iskrojiti noćni ormarić.