Izrada namještaja po mjeri
Dapci
Trebala bih stolara za izradu sanduka (klupice) i zidne vješalice za predsoblje. Veličina bi bila 100 x 40 za sanduk i 100 za vješalicu, jednostavan dizajn. Trebamo ponudu za izradu namještaja: trpezarijski stol za 8 osoba, 10 stolica, tv stolić, komodu i komoda / polica iznad kombinacija. Treba naći i ugraditi donji sustav s kotačićem za klizna vrata ugradbenog robnog ormara. Dvoja vrata x 2 mehanizma po vratima = 4 mehanizma s kotačićem. Trebamo ponudu za uslugu popravka kliznih vrata ugradbenog ormara. Naime, kotačići na kojima vrata klize su iskočili iz vodilica i pukli te ih je potrebno zamijeniti. Vrata su visine od poda do stropa te cijelom površinom u ogledalu. Ormar se nalazi u relativno uskom hodniku. Tražim ponudu za 4 x ormar + 1 x ladičar + 1 x kupaonski ormarić za nasadni umivaonik. Ovo su specifikacije:
2 x kutni ormar (140 / 105 x 269 cm) s rupom za lampu / utičnicu. Po jedan ormar sa svake strane kreveta. 1 x ormar (170 x 269 cm) 1 x ormar hodnik (115 x 269 cm) 1 x ladičar (120 x 90cm) sa 8 ladica (60 x 22) 1 x kupaonski ormarić koji se postavlja na zid i na njega ide nasadni umivaonik (120 x 60).
Ormari su kombinacija polica + prostor za vještanje. Dubina ormara 50 cm. Otvaranje - klasično sa skivenim ručkama. Materijal fronte iveral. Odabrana je boja u Elgradu. Termin postavljanja - početkom listopada. Pitanja i ponuda na mail. Trebam još ovaj tjedan zašerafiti nekoliko polica na ormar i skinuti prijašnje staklene police. Kolko bi me to koštalo? Željela bih moj stari ormar osvježiti novom bojom. Vrata ormara i bočnu stranu iz bijele bi promijenila u smeđu. Isto tako na noćnim ormarićima. Uz to molila bi i izradu jednog krila ormara na kojem stoji TV i koji je ukomponiran u postojeći ormar. Molila bih okvirnu cijenu i kontakt majstora.