
Izrada namještaja po mjeri
Ivanić Grad
Trebam uslugu bušenja rupa, pa vas povratno molim za ponudu s iznosom koliko bi to koštalo i najbrži termin u kojem je moguće doći:
Kućni ured
• Postaviti karnišu iznad vrata od balkona (karniša je JYSK, ima 3 nosača, svaki s po 2 rupe)
• Instalirati „nevidljivu policu“ iznad radnog stola (IKEA, ima 4 ili 6 rupa)
• Instalirati mali ukrasni ormarić / policu s jednim nosačem (2 rupe)
• Instalirati vješalicu na zid iza vrata (ima 2 rupe)
• U radnom stolu od iverice izbušiti širu rupu, u koju ide stalak za mikrofon (imam taj dio koji se mora staviti u stol, promjer otvora je 2 cm, izgleda kao jako veliki šaraf)
Kupaonica i WC (borer za keramičke pločice)
• Instalirati rolo zastor iznad prozora (2 nosača, svaki s 2 rupe)
• Instalirati 6 kukica za vješanje ručnika (svaka ima 1 rupu)
• Instalirati držač za WC papir kod školjke (2 rupice)
• Instalirati malo (hotelsko) ogledalo za povećavanje kod umivaonika (2 rupice)
• Instalirati manje ogledalo u manjem WC-u iznad umivaonika (1 rupa)
Ostava
• Pričvrstiti 2 police u zid (po 1 rupa, postoji pripremni dio)
Za neke stvari smo dobili odgovarajuće tiple i vijke, no ne za sve, pa je potrebno donijeti razne veličine tipli i vijaka – (veći) dio tih materijala bio bi vaš.
Radimo od kuće pa je dolazak po prihvaćanju ponude moguć i u radno vrijeme i izvan njega. Trebam ponudu za izradu ugradbenog ormara u sobi nakon dolaska na lokaciju i objašnjena posla. Kupila bih rabljeni ormar sa preklopnim krevetom rađen po mjeri. Dimenzije ormara su visina 232 cm, širina 242 cm. Lijevo se nalazi ormar širok 42 cm koji je dubok 66 cm, a dio sa krevetom i policama iznad njega je plići i širok 200 cm. Zanima me da li je moguće skratiti dubinu tog dubljeg ormara, te kolika bi otprilike bila cijena takve usluge i prijevoza unutar 5 km udaljenosti? Trebam majstora koji radi namještaj s epoksidnom smolom za unutarnje i vanjske uvjete. Trebamo stolara za izradu manjeg garderobnog ormara. Tražim mjastora, uređenje okvira i postavljanje vrata za ormar. Trebam ponudu majstora za izradu kreveta iz ormara dimenzija 160 x 200 cm.