
Izrada namještaja po mjeri
Repinec
Trebao bi ponude za blagovaonski stol za 4 osobe (cca 130 x 80 cm) sklopivi na zid s mogućim dodatkom za još dvije osobe koji bi se montirao po potrebi. Potrebno je presložiti Alples ormar koji se pri micanju unutar prostorije (zbog krečenja) rasklimao. Izrada ormara po mjeri. Duljina 270 cm, visina 210 cm, dubina 60 cm, troja vrata, na srednjem dijelu gdje bi bila šipka. S lijeve i desne strane bi trebale biti police. Trebam drvena ili aluminijska harmonika vrata za ormar. Visina 265 cm, širina 120 cm. Vodilica u strop. Trebam ponudu za navedeni namještaj, gotovinsko plaćanje:
Kuhinja
Prve tri slike odnose se na kuhinju. Kuhinja ide na dva zida, na jednom idu elementi sa perilicom i pločom, a na drugi zid zatvorena kuhinja do stropa. Kuhinju bi nešto kao ova koja se nalazi na prvoj slici, fronte mat - antracit.
Ormar za boravak
Slično nesto kao na trećoj slici, kaljeno staklo sa fotoprintom na troja vrata, a na dvoje vrata antracit mat fronta.
Ormar za spavaću sobu - garderobni ormar
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo)
Ormar za radnu sobu
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo)
Ormar za kupaonicu
(Mjere na slici u privitku, fronte mediapan)
Ormar za cipele
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo) Trebam ponudu za izradu drvenog štanda. Trebam popravak ili nova klizna vrata za ormar u spavaćoj sobi.